قوانین و شرایط بهرمندی از خدمات و محصولات ترش بازار

از شما مشتریان و کاربران محترم تقاضا داریم در جهت استفاده آسان و رضایت بخش از امکانات سایت موارد ذیل رابه دقت مطالعه فرمایید :

قوانین عمومی
استفاده کاربر از خدمات مختلف سایت ترش بازار به معنی آگاهی کامل و مورد قبول بودن تمامی نکات حقوقی سایت توسط کاربر میباشد لذا خواهشمندیم حتما این متن را تا انتها مطالعه بفرمایید. پایه و بنای سایت ترش بازار پیرو قوانین و تبعیت اصول جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک و کسب رضایت مصرف کننده می باشد و همچنین کاربران نیز باید به قوانینی که برای کاربران وضع شده پایبند باشند.

تعریف مشتری یا کاربر
به هر شخص حقیقی یا حقوقی که اقدام به ثبت نمودن سفارش یا هر گونه اقدامی در سایت ترش بازار نماید اطلاق میگردد.

ارتباطات الکترونیکی
در زمانی که کاربر در سایت اقدام به ثبت سفارش و ارسال ایمیل نماید این قبیل ارتباطات الکترونیکی بوده و در صورتی که درخواست شما مطابق اصول و قوانین مندرج باشد، سایت ترش بازار نیز به درخواست شما از طریق ارسال پیام کوتاه ، ایمیل و غیره پاسخ می دهد.

حریم خصوصی
شایان ذکر است که مجموعه ترش بازار تمامی اطلاعات تکمیلی و ارسالی توسط کاربران را محافظت نموده و به حریم خصوصی کاربران احترام کامل میگذارد.
این سایت تمامی سعی خود را در حفظ اطلاعات و حریم شخصی شما کاربران دارد و در این راستا از تکنولوژی های به روز در جهت امنیت استفاده شما از خدمات سایت بهره می برد و شما کاربران نیز با استفاده مستمر از سایت رضایت خود را از عملکرد ما نشان می دهید.

ثبت و پردازش سفارش
یک روز کاری به معنای روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته ، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است ، ثبت سفارش در سایت ترش بازار به صورت شبانه روزی ممکن بوده و در صورت ثبت سفارش در ایام تعطیل ، در اولین روز کاری و غیر تعطیلات رسمی به سفارش شما رسیدگی می گردد.
کد سفارشات ثبت شده توسط کابران از طریق ایمیل به اطلاع آنها خواهد رسید و پس از آن همکاران ما سریعا کالا را پردازش نموده و براساس اولویت پرداخت طی حداکثر شش روز کاری جهت ارسال کالا و رساندن به دست مشتری اقدام می نماید.

خسارت در هنگام حمل و نقل
مجموعه ترش بازار همواره سعی خود را بر آن دارد که سفارش در کمال صحت و سلامت به دست مشتری برسد. در صورت آسیب به مرسوله ارسالی مسئولیت با شرکت حمل کننده می باشد و این سایت تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند. لذا از شما کاربران تقاضا داریم محصول ارسالی را درب منزل به دقت در کمال صحت و سلامت تحویل گرفته و در صورت وجود نقص و آسیب دیدگی محصول از تحویل محصول خودداری کرده و با مجموعه ترش بازار تماس حاصل نمائید. آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به همکاران ما اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به این مجموعه ارسال شود. در صورت عدم اطلاع رسانی به موقع و نداشتن صورت جلسه رسمی شرکت حمل و نقل کننده سایت ترش بازار هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارت وارد شده به کالا را متحمل نمی شود .

نمایندگی
مجموعه ترش بازار در کشور دارای نمایندگی نبوده و تمامی سرویس ها و جابجایی های مالی از طریق دفتر مرکزی پردازش میگردد لذا در صورت مشاهده تخلف در این خصوص در جهت پیگیری قانونی به این مجموعه اطلاع دهید.

نماد اعتماد الکترونیک
فروشگاه اینترنتی تترش بازار در جهت اطمینان کاربران از خرید اینترنتی درخواست نماد اعتماد الکترونیک نموده که زیر نظر مرکز توسعه تجارت الکترونیک بوده و این خود باعث اطمینان و امنیت خاطر مشتری از پرداخت اینترنتی خود میباشد.